Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    válasz erdoke #37 üzenetére

    Költségelszámolást eszembe nem jutna tablet-en csinálni, arra ott a laptop (max ha valami dedikált alkalmazás van hozzá). Az alkalmazások amiket írsz jó eséllyel léteznek Androidra is, ha nem akkor meg majd lefejlesztik (ha lesz rá igény). Streamelő, távirányító program androidra is van dögivel (Onkyo, Samsung, XBMC, Mediaportal, WD Live, Sony, végtelen a sor). Szoftver szinten elég kevés olyan program létezhet, ami egyedül ios-en van. Ha pont nem is ugyanazt a progit találod meg, akkor valami alternatív program biztos lesz a feladatra. Ha meg komolyan jegyzetelni akar az ember akkor HTC Flyer vagy Samsung Note.

    Ami a stabilitást illeti, nem tudom te milyen androidos tabletekkel találkoztál, de én elég ritkán futok bele Force close-os dolgokba. Az általam használt fizetős programokra meg abszolút nem jellemző.

    Ha valaki mondjuk össze tud szedni a 50-70e helyett 120e is, nem biztos, hogy hajlandó kiadni ennyi pénzt egy tabletre (ami valljuk be, nem épp egy nélkülözhetetlen dolog) Én biztos nem adnék soha 100e feletti összeget érte. Viszont a 50e sok embernél a lélektani határ (a fórum alapján). Csak nézd meg, a Touchpadot hogy elkapkodták 100$-ért, pedig az tényleg elég sok sebből vérző konstrukció volt (kevés app, kérdéses support, az OS talán megmarad, de valószínűleg nem tablet vonalon).

    Az Ipad kiváló minősége vitathatatlan, de ha megnézed azért mostanában elég jól megközelítették a csúcs androidos gépek (persze ezek árban sem olcsóbbak). Abban igazad van, hogy a maga kategóriájában nagyon jó ár/érték aránnyal rendelkezik, de ez a Lenovo más ligában játszik.

    [ Szerkesztve ]

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák