Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M^xx

    aktív tag

    Logitech G5 egerem van jó pár éve nagyon meg vagyok vele elégedve !!
    De sajnos nagyon a végét járja már és kb a 4 év alatt kerestem is az utódját kb 10 fajta egeret próbáltam, hátha valamelyik hozza az elvárt szintet fogásra, hát sajnos azóta is keresek. Jelenleg is Három más gyártó egere van a polcon, azt várva mikor adja meg magát a G5 "Jó lenne ha igaz lenne" igaz nagyon hasonló a G500 G400 a G5 -höz viszont kis változtatások mégis vannak rajtuk amik számomra nem hozzák a G5 szintet ugyanis ha megnézitek a G5 utódnak eltűnt a hüvelyk újnál az a kis vájat, ami számomra meghatározó az egérfogásnál. A gumírozott görgőtől is megváltak ami szerintem sokkal jobb volt mint ez az alumínium oldalas. És azóta minden modellnél ez a tendencia van valamit mindig elkúrnak örültem amikor kijött a g400 milyen fasza újra G5 formájú egér. Amint tudtam beszereztem és akkor döbbentem rá, hogy a g400-at egy napon sem lehet említeni a G5-el, felületi minősége jóval elmarad a G5-től, görgőjét lebutították nem dönthető és még beljebb is van süllyesztve mint a G5 görgője, súlyozhatóság nincs ezek közül a hibák közül minden modellben benne van valamelyik. Persze lehet, hogy nekem kéne megszoknom az újdonságot, de a jobb után a szarabbat elég nehéz!

    Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

  • M^xx

    aktív tag

    válasz .tnm #45 üzenetére

    Görgő kezd behalni, lehet cserélni ? Szétszedni nem tudom hogy fogják... :DDD

    Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Új hozzászólás Aktív témák