Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StSanya

    őstag

    válasz szaszlaci #2925 üzenetére

    Nézd, rághatjuk a gittet tovább is, én a Blue-t védtem először is, hogy van létjogosultsága. Olcsóbb, rendszer alá való. Akinek futja rá, persze vegye meg az 5 éves garis Black-ot rendszer alá, vagy a Red-et, ha van SSD/SSDHD-je. Amúgy én is így tettem, ha látod a cuccaimat... ;)

    Purple-t én nem vennék a Red-el szemben, a 300 ezer vs 600 ezer load miatt. Itt is pont magadat cáfolod, hiszen pont ezekben a felpörgésekben, fej tányér fölé mozgatásában gyengébb a Purple, hiszen az videó anyagok, akár több szálúan is, folyamatos, akár 24/7-ben rögzítésére való, azaz korong pörög folyamatosan, fej pedig folyamatosan fölötte, erre van tervezve, nem arra, hogy gépen belül néha ír/olvas róla a fej, aztán vágódik ki a rámpára, mert a korong visszavesz a fordulatból...

    A Green-nek is azért van ilyen rossz híre, mert ügye legolcsóbb volt, a sok okos meg ezt vette rendszernek, amire egyrészt qrva lassú, másrészt nem bír, beledöglik. Amúgy a mai napig mennek Green-ek a nagy HDD válság előtti időkből, szóval sajnos a nagy spórolás érhette őket is utol, nem tudom...

    A 2,5 vs 3,5 témában szintén érdekes, amit mondasz. Vegyél kérlek pl 2 TB-s noti vinyót... Jah, hogy nincs ilyen... A tok kérdés is érdekes, tudod sokszor előny is a külső áramforrás, mert az USB portok nem mindig tudnak elegendő elektromos áramot biztosítani, ami jó kis hiba forrás, s sajnos nem is túl ritka eset....

    "Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

Új hozzászólás Aktív témák