Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StSanya

    őstag

    válasz Kuruc2 #2919 üzenetére

    Amire én válaszoltam, ott nem volt a célkitűzés megadva, úgyhogy ezt ne kérd számon rajtam. Amire én válaszoltam, az a túlzó kijelentés volt, hogy a Blue mindenképpen rossz lenne.

    Általánosságban hülyeség azt mondani, hogy ez vagy az nem ajánlott, ez nem így működik. Green-t is nyugodtan meg lehet venni, mondjuk pl. harmadik backup-nak, külső meghajtóba, mikor kéthetente, havonta egyszer bekapcsolod félórára. Persze, ha korlátlan anyagiak állnak rendelkezésre, lehet oda is venni Red-et, Black-et, de ha nincs...

    S szerinted mikor vannak nagyobb biztonságban a fontos adataid, ha csak egy meghajtó van a PC-dben, egy Black, vagy ha ott bent egy Blue van, viszont van külső mentésnek egy Green, használaton kívül fizikailag elkülönítve, pl. tűzbiztos lemezszekrényben? Vagy, miért kellene mindenképpen egy egyszerű irodai, netezős low end gépbe egy Black? Akkor inkább már egy Blue és + egy USB drive, és műszak végén mentsen a titkárnő kötelező jelleggel, pl...

    A Red jó, ha megnézed a konfigomat, láthatod... Az egyik legjobb megoldás SSD mellé. De ettől még azt nem javaslom rendszer futtatására senkinek se.

    "Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

Új hozzászólás Aktív témák