Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz Crafter32 #5 üzenetére

    Nekem Z10-em van és bár nagyon szeretem de már váltanék a borzalmas akkuidő miatt és mert olyan borzalmasan "optmalizálják" a weboldalakat, hogy pl. Egy index vagy totalcar érezhetően berak szegénynek..

    Most kínomban Z30-ra állok majd át mert erősebb és jobban bírja az akku - de, hogy utána mi lesz azt nem tudom..

    Annyiban mindenképpen igazad van, hogy az átlagos BlackBerry felhasználó jellemzően 2-3 évig is használja amit választott mert amit tud azt jellemzően jól tudja - amit meg nem tud azt a BlackBerry hülye hozzáállása miatt később sem tudja, tehát ilyenkor platform váltás jön többnyire meglehetősen szájhúzva mert azt a fajta célszerű felhasználói élményt egyik se tudja visszaadni.
    (már mindent végig próbáltam és hát az androidos vonalat nagyon megutáltam /de legalább van fejlődés a 6-os verzió óta/ a Windows Mobile -t azt konkrétan gyűlölöm mert annál botrányosabb rendszer nincs nem volt nem lesz az iPhone meg elmegy és ha minden kötél szakad arra váltok de a megkötések és hülyeségek miatt nem lesz szerelem az is biztos..

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák