Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #90088192 #47 üzenetére

    Sztem mi valamit nem értünk, nem igazán tudom kibogozni mire érted amiket írsz. Egyébként te introvertált vagy extrovertált (gboard hogy tudta mit akarok írni :) ) vagy?
    Tudod nagyon sok dolog kapcsán eszembe jut, hogy mindannyian ugyan abban a világban élünk, de nézőpontunk eltérő valóságot teremt. Ez egy nagyon jó dolog szerintem.
    Néha néha teszek felismeréseket magamról. Apró kis dolgok amiktől jobban megismerem magam.
    Egyet értesz azza, hogy annak a jó aki hülye, nem is akar és el van a fakockával? Nincs semmi baja, nem aggódik és ami nagyon fontos, nem kell neki mindig több és több ahogy lassan telik az idő. Tudod ha vissza nézem magam mondjuk 5 évvel - példát írok - azt látom, hogy, de jó lenne egy autó. Ugorjunk mára. Kb bejáratós városi terepjárónk is van, 1 hónapos, de azon kattogok hogyan cseréljem le, mert a szívó benzin lomha, nekem kell a turbós, egy pontosan ugyan ilyen csak más motorral. (Persze asszony nem ért ezzel egyet és valahol igaza van). Más a fél veséjét odaadná ezért is, nekem meg olyan hmm van szép jó, de - és ez a legfontosabb- "nem kerek" . Én ezt így hívom, még nem rakom rendbe nem szállok le a témáról. Tegnap nem poénból túlóráztam. Az ember egy rhdt módon összetett dolog.
    Ráadásul a "nem kerek" témák totál mások nekem mint sokaknak. Más a világom.

    Fu de elkanyarodtam totál más irányba.
    Mind 1 szemmel tartalak a stílusod miatt. Biztosan egy magasabb szinten üzemel a fejed, nem minden jut el hozzám (értsd nem értem) pl, de pár hsz-ed ha lenne like jel, halkan kapna egyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák