Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Kolondrum #55 üzenetére

    Ha jol sejtem in mint befele fordulo.
    I N T J
    100% 56% 51% 72%

    Az hogy forditva forog a turbina lapat, mint a legaramlat indokolna, mar sokaknak feltunt, gyartasi hiba, a gyartosor nem fogad el reklamaciot, probaltam hidd el.

    Volt egy pont az eletemben, azalatt a 3 ev alatt, amikor mindent atertekeltem, hiszen akkor dobbentem ra, mi tesz/tett boldogga. Ezert irok folyamatosan hulyesegeket, mert mindenkit kell hagyni elni ahogy tud, csak azert erdemes elgondolkozni azon, hogy az ahogy tud, nem jelenti azt hogy boldog. Ezt nagyon sokszor felre ertik tolem, mert, hogy en milyen vagyok mindenkire ra akarom eroltetni. NEM, csak meg szeretnem mutatni, milyen az, ha az agyban egy tenyleges endorfin bomba robban fel, es harom evig repulsz tole. Nem kellett hozza se penz, se auto, se haz, se semmi. Csak magad.

    Ezt lehet nem lehet elmondani/megmutatni, itt bukik el minden kezdemenyezes.

    Mert a jelenlegi felallassal, pont ezt az urt probaljak kitolteni mindenfele potcselekvessel. Aminek sokszor alkoholizmus/fuggosegek/gyilkossag/megcsomorlott penzhajhaszas lesz a vege.

    Igen en is fuggo vagyok, de nem tartott sokaig felismernem, kulsoleg ezt nem tudom elerni sehogy sem. Meg sem kellett probalnom epp elenkezoleg, minden egyebb kellemetlen lett. Furcsa az biztos, ahogy irtam, beteg vagyok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák