Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz worxland #16 üzenetére

    A balkezesek meg dögöljenek meg? :DDD

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz nyunyu #19 üzenetére

    Tudom. Balkezes vagyok és jobbkezes egérrel (Logitech G400) gond nélkül elvagyok. (Meg mindenki más jobbkezes a családban, és nem akarok kiszúrni velük.)

    Csak magas volt a kolléga által feldobott labda és muszáj volt lecsapnom :D

    Endure. In enduring, grow strong.

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz b. #55 üzenetére

    MX510-em volt 2004-2012 között. Rengeteg Diablo2, Titan Quest és haverjai jellegű egérgyilkos játékkal nyüstöltem. 8 évet bírt, mire az egyik mikrokapcsoló bedobta a törülközőt. Megtippelni sem merném, hogy hány millió "bal klikk" került bele ez idő alatt. (Persze az MX510 még igazi Logitech cucc volt.)

    2012 őszén vettem egy G400-at. A nagyon hasonló forma és az egyszerűsége vonzott (nem kell csillió gomb, ki/berakható súly, világítós istennyila stb.). Na meg az előző egérben sem csalódtam, így maradtam a márkánál. Azóta ebbe is beleraktam bő 1500 órányi Diablo 3-mat (ez - ahogy most gyorsan utánaszámoltam fejben - alsó hangon is olyan 10 millió kattintást jelenthetett a bal egérgombra, de inkább többet, amilyen ütemben nyomkodtam gyakorta az aktuális primary skill gombját ;] ), most éppen Grim Dawn megy nálam, de volt Path of Exile is a klikkfieszta jellegű játékok közül, de természetesen rengeteg más játék, plusz munka stb. is bejátszott/bejátszik időközben. Tökéletes még mindig, semmi baja.

    Ettől függetlenül a következő egerem már nem Logitech lesz. Rengeteg panaszkodást olvasok mindenhonnan rájuk mostanában (de már a G400 idején is voltak "félrement" egereik). Az ár még mindig Logitech (magyarán nem olcsó), de a termékek már sem a minőségükkel, sem az összerakottságukkal nem tudnak kitűnni, hanem abszolút tucatholmik (egy-két kivétellel). Kb. mintha a nevéből akarna élni a cég. Szóval, egyrészt örülök, hogy nekem szerencsém volt/van idáig a márkával (más termékeikkel is, nem csak a rágcsálókkal), és azok tényleg jó cuccok voltak, amik engem tökéletesen kiszolgáltak/kiszolgálnak, úgyhogy ezért örök hálám a cégnek. Ám gondolatban már én is búcsút intettem a márkának.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák