Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz #72042496 #38 üzenetére

    Megesik az ilyen. :D
    Case dimensions (WxHxD): 344 x 307 x 389 mm

    Gáz, hogy kicsit nagyobb házba ATX deszka rakható!
    Saját készítésű házam alábbi méretekkel rendelkezik 365x375x375mm
    Szélessége egyik oldalon a HDD fekvő elrendezése miatt minimum 101mm kell hogy legyen + oldallap + tálca rögzítés, emellett másik oldalon az I/O kivezetés fölött 140mm-es ventinek hagytam helyet + oldallap zsanérjai.
    Hossznál a fémváz előtt az előlap 30mm-es, hogy egy 25mm-es venti és kívülre feltett rács is könnyedén elférjen akár egy porszűrővel.
    Talpa 20mm-es, az ATX-es deszka alatt (fejtetőre állított elrendezés) 8-pines kivezetésnek is kellett helyet hagyni.
    Amit meg lehet oldani kb 375mm-es kocka méretben:

    - akár 200mm magas procihűtő
    - kirakott ventinél ~310mm hosszú VGA (radi nélkül)
    - előre 2x140-es radi (max VGA hossz 280mm)
    - hátul 140-es ventilátor
    - tápból még nincs ~30cm hosszú ugye? ;]
    - hdd tartó készítés alattt (standard HDD elrendezés mellett kb 8 merevlemez hely)
    - ODD-t nem terveztem, de előlap mögött egy slim simán belefér.
    - USB2 csatiból : +2 hátul +4 felül + 2 elöl, illetve usb 3.0 2x elöl és audio kivezetés.

    Ezek miatt is csináltam magam a házam, mert a gyári megoldások közül nem találtam megfelelőt ebben a méretben (400mm alatt legyen minden méret és ATX beleférjen nagy hűtővel és VGA-val)
    30000Ft+ pedig inkább más komponensre költöm. Voltam lan party-n 486-os házba eszkábált I7 920-al anno és az első fél percben röhögtek is a konfigon, de ugyanott láttam Cosmos-ban C2D Cerkát, mert a ház megvétele után csak arra volt pénze a tulajnak.. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák