Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz vakarcs #33 üzenetére

    "A szervezet elektromágneses egyensúlyát felborítja a nagyfokú elektroszmog, amely körülvesz minket, valamint az, hogy betonrengetegben élünk, gumitalpú cipőt viselünk, és így a Föld természetes mágneses energiájából nem részesülhetünk."
    :Y :W :C :O

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz Huma #36 üzenetére

    ezt nem kell tovább ragozni, ez szóról szóra egy orbitális faszság. aki ezt elhiszi, attól nyugodtan lehet kérni pénzt esmeralda szemműtétjére is.
    megmagyarázni meg saját érdekedben ne próbáld meg, mert könnyen összekevernek vele.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • velizare

    nagyúr

    válasz Huma #40 üzenetére

    onnan, hogy a tények beható ismerete nélkül széleskörű általános állításokat fogalmaznak meg pl. a vezetéknélküli kommunikációt használó eszközökről, és onnan, hogy okleveles villamosmérnök vagyok. a félreértések elkerülése végett, nem azt cáfolom, hogy, hogy az elektromágneses térnek nincsenek élettani hatásai, hanem azokat a következtetéseket, amit ebből a fenti oldalak lehoznak.

    amennyiben behatóbban érdekel a téma, és tényleg tudományos ismereteket szeretnél róla szerezni, akkor tudom javasolni mondjuk dr. veszely gyula elektromágneses terek c. kurzusát a budapesti műszaki egyetem villamosmérnöki és informatikai karáról.

    amennyiben felületes érdeklődő vagy, és/vagy nincs rá 3 éved, hogy elvégezd az alapképzést, akkor dr. orosz lászló lesz a te embered, szintén a műegyetem fizika tanszékéről, és az általa is fémjelzett szekptikus klub.

    az általad felhozott konkrét témával (mobiltelefonok élettani hatásai) kapcsolatban pedig a következőket tudom mondani:
    - amikor azt olvasod a hírekben, hogy a mobiltelefonok élettani hatására nincs bizonyíték, akkor arra gondolsz, hogy a rohadt multik lefizették őket.

    - amikor a projektért felelős vezető kutató egy 10évet felölelő kutatás eredményeként megfogalmazza, és leírja ugyanezt (nincs bizonyíték a mobiltelefonok káros élettani hatására), akkor az mögött viszont az áll, hogy 10 év tudományos kutatómunkájával és 13000 elvégzett vizsgálattal sem sikerült az összefüggést kimutatni a mobiltelefon használata, és a két leggyakoribb rákfajta között. itt megtalálod a szóbanforgó tanulmányt: http://ije.oxfordjournals.org/content/early/2010/05/17/ije.dyq079.full.pdf

    egyébként meg azt hiszel, amit akarsz.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák