Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz eventus #7 üzenetére

    K850i-t én is nagyon szerettem, még mindig meg van, csak sajnos már nem működik. Ez az egyetlen telefon, amit megőriztem váltás után is.

    Egyébként olyan jó lenne már egy olyan hírt is olvasni, hogy 5" alatti, 720p-s, 2GB RAM-os, Snapdragon 615 szintű chippel szerelt telefont mutat be a Sony (vagy bárki más...), használható mennyiségű belső memóriával (16GB), vállalható kamerával (M4 Aqua szint nekem már megteszi), IP védelem nélkül (úgyis lutri a legtöbb telefon esetében), nem prémium, de azért minőségi anyaghasznállattal, jó összeszerelési minőséggel, 80k körüli kezdőáron.

    Nem hiszem el, hogy ilyenre nincs igény. Aki nem akar péklapát méretű telefont, viszont szeretne elfogadható, valamelyest időtálló hardvert, annak nincs választása, muszáj a felsőkategóriás Z3C-ért, vagy Galaxy Alpháért kicsengetni a pénzt, holott tudásban lehet, hogy egy Huwei P8 lite is elég lenne. :U

  • #16514048

    törölt tag

    válasz FATtila78 #23 üzenetére

    Az a baj, hogy pont nem így volt az utóbbi 3 évben, a HTC-t kivéve szinte minden nagy gyártó sokkal jobb kamerákat tett a telefonjaikba, mint a Sony. Sőt, néhány "dzsunka" kínai gyártó is. :K

    "Az SP óta a középkategóriás készülékeik fotóminőségét is maximum az aktuális SAMSUNG csúcsmodellei érték utol." :C Sony fan-ként mondom, bárcsak így lenne. Jelenleg egy Honor 4C is jobb képeket lő, mint pár drágább Sony modell.

  • #16514048

    törölt tag

    válasz daniel909 #25 üzenetére

    "tegyük hozzá teljesen mindegy milyen képeket lő egy telefon ha nem tudsz fotózni." Ez egy kicsit túlzás, attól, hogy "nem tudsz" fotózni, még van különbség képminőség terén telefonok közt. Az átlagfelhasználó azt fogja venni, amelyikkel ő szebb képeket tud lőni.

    Egyébként ahogy egy korábbi hsz-ben írtam, az M4 Aqua szintje nekem már bőven elég. Utómunkával nincs problémám, gyakorlatilag a PS-ből élek, na meg van fényképezőgépem, ha fotózni akarok...

    Viszont nem mindenki szeret, vagy tud ilyenekkel bíbelődni, és nem mindenki fotós. Attól függetlenül, hogy szerintem is túl van lihegve a téma, még tény, hogy a Sony az utóbbi időkben rendre alulmarad a fotós képességeket tekintve.

    (#26) eventus: Én vagy 3 évig nyúztam, nekem nem volt vele semmilyen gondom, amíg fel nem dobta a pacskert.

    (#27) kuk@c: Ez igaz, bár nálam csak a független, gyártó garis készülékek játszanak, úgy már 90k-nál olcsóbban nem találtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák