Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    Nekem nem tetszik. Azt meg nem tudom, miért tradicionális a műanyagdoboz... :F Vagy ha az is, mióta? Mióta anyám pilóta...?

    Nem tudom behatárolni a célközönséget, inkább az a baj. Mondjuk tegyük fel, hogy egy hasonló árkategóriában leledző hangkártyával felvértezett asztali pc-re kötik. Mit hallgatnak rajta? Mp3-at? Az egy 10ezres SomogyiAudio-szetten sem szól rosszabbul. Aki meg esetleg komolyabb, az árához méltó munkára fogja a hangkarit, az pont nem fogja egy ilyen szettre kiküldeni, hanem inkább egy tényleg komoly cuccra. Szóval akinek telik rá, annak vagy felesleges, vagy túl gagyi. Villantani jó, bár ha egy hozzá nem értő haverodnak mutogatod, ne lepődj meg, ha riadtan néz Rád, és ha magában beszél, akkor biztos lehetsz benne, hogy a mentők telefonszámát mormolja, az egyik keze meg azért van a zsebében, hogy bármikor előránthassa a telefonját...:)

    Én nem fikázom, biztos tud valamit, ami miatt ennyi az ára. Bár én jobban szeretem azt hallgatni, amit én építettem. Jelenleg nincs is gyári cuccom, talán csak a fejhallgatóm...:)

    Szerk.: Jah, és aki szerint ez audiofil, az téved. Aki szerint az audiofil cuccnál csak a sztereó erősítő ezen az árszinten kezdődik, az is téved. Ezen az árszinten esetleg az audiofil komponensek kábelezése kezdődik, de még az is necces... :K

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák