Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispalya

    tag

    1. Kövezzetek meg érte, de a teszt érdemi tesztet nem is tartalmazott, csak annyit, hogy kipróbáltuk és jó volt, vagy nem. Honnan tudjam, hogy az az egér tényleg annyit hibázott? :F :F

    2. Nekem 3 éve van SS Ikarim. Igaz, hogy nem a lézeres, de olyat nem is vennék. Halálpontos, driver nélkül is tökéletesen működik, nem kell órákat sz*rakodni a beállításokkal (játékon belül úgyis config-ol mindenki, firefoxban és winampban meg nincs recoil :DDD ). A saját egérpadján (szövet) tökéletesen megy, fényes felületeket nem szereti, de szerintem aki már játékhoz választ egeret 10k fölött, az nem a csupasz asztallapon fog játszani.

    3. Én személy szerint nagyon unom az egész dpi versengést, sokan azt hiszik, hogy attól lesznek jó játékosok, hogy mindenből a legdrágábbat veszik, közben pedig 800dpi-vel meg 2 gombbal használják az egeret, mint Gizike a titkárnő, aki naponta 3-at nyomtat Word-ben :(

    4. Szerintem ebben a szegmensben sokkal többet nyom a latba, hogy melyik nagy csapatnak ki a szponzora, mit hirdetnek több helyen, melyik ajánl fel több promós cuccot versenyeken. Sok hülye meg jól bekajálja... :DD

    Szeretném megérni azt a kort, amennyinek kinézek...

Új hozzászólás Aktív témák