Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Sziasztok.
    Én is vettem pár hete egy Fujitsu Siemens Amilo La1703 as notebook -ot.
    Leírom az eddigi tapasztalataimat, de elötte a configot.

    Display: 15.4'' BrilliantView
    Hard disk: 160GB
    RAM: 1024MB DDR2
    WLAN,LAN,MODEM,DVD DUAL LAYER WRITER,
    AMD Athlon 3500+ (1,7GHz) Dual Core X2 64bites
    VGA (ez nem olyan nagy szám 64 és 128MB -os. Biosban lehet állitani hogy melyiket szeretné az ember, DE a RAM -ból veszi le a 64 et is és a 128MB -ot is.
    Kb ennyi. Eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Ami előszőr furcsa volt nekem, hogy a hozzá kapott 1DB! CD-n csak egy sima linux volt de driver semmi. Szóval miután feltettem rá az XP -t csak néztem, hogy most akkor mi van. Végül a gyártó honlapjáról leszedtem a szükséges drivereket és telepitettem. Minden tökéletesen megy. Bár a WIFI -t még nem tudtam kipróbálni de majd hamarosan annak is eljön az ideje:)
    Amugy a Vista is megy rajta rendesen persze az már x64 azaz 64 bites változatban. Gyors a rendszer és minden. Bár egyetlen egy hiba talán annyi, hogy Vistában nem találtam a VGA-hoz drivert és igy csak az alapértelmezett vga van fent amit a Vista tett be. Igy is megy minden tökéletesen max annyi, hogy a vista a VGA-t csak 1.0 ra értékelte az 5 ös skálán. Érdekes az, hogy a VGA drivert a vistához a gyártó honlapjáról szedtem le és nem sikerült felrakni mert valamilyen hibát irt ki. Ezt leszámitva igazán jó kis laptop én meg vagyok vele elégedve. A kijelzője is gyönyörű szerintem.
    Úgy gondolom hogy megérte. Ebben az árkategóriában ez szerintem egy igen jó gép.
    Ára br.140.000Ft volt és ebben benne van 2 év gari + 1 év gari az aksira.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák