Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Ren Hoek #94 üzenetére

    Na ott már eldobtam az agyam, hogy hagysz neki tartalék területet. Bazzzz.... Ez legyen a gyártó feladata, mert így kisebb a valós SSD ha használni is szeretném, nem csak dísznek. Ezért főbelövés járna részemről a gyártónak, hogy nincs megfelelő tartalék terület a drive-ban. A választ borítékolom: "Van, csak egyes felhasználók kitalálták, így tovább él." Akkor tessék így gyártani.

    Hány darabbal történt a teszt? 100 alatt nem is hallom meg. Írtam, irányt mutat, de statisztikát nem. A chipek adatairól tudjuk, hogy talán. Viszont én azt írtam, hogy a valós életbeli használat más mint egy teszt. Más gépekben, más programokkal, más környezetben, stb....

    Leírtam, nem élettartamot akarok csökkenteni, sem növelni, de más mint egy HDD, más esélyekkel ha baj van, és a meghibásodás nem CSAK az adatterület elhasználódásából következhet be! ENNYI! Innentől mindenki végiggondolhatja, és az idegeimet borzolja, hogy: de ott azt írták vagy mondták! A technológia ismeretében tessék gondolkodni.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák