Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59816064

    törölt tag

    Sziasztok!

    Ma megérkezett a T7S méghozzá fehér színben :D Szerintem az elsők közt kaphattam meg fehérben.
    Hétfőn adták fel HongKongba DHL-el ma már itt volt nálam délután 3-kor Miskolcon, ráadásul semmit nem kellett fizetnem. "Elhanyagolható értékű áru, vámmentesen szabad forgalomba bocsátva!"Most sem csalódtam a DHL-ben :DD

    EU csatlakozót kértem hozzá, hát persze h nem olyat kaptam, de van itthon egy csomó átalakítóm tehát nincs gond. A gyári doboz jól becsomagoltan érkezett, sértetlen állapotban. A számlára és dobozra is az általam meghatározott összeg és instrukciók voltak írva.
    Érdekes hogy nem kellett semmit fizetnem, tekintve hogy a szokásos security check vizsgálaton túl még a csomagot is kinyitották a vámosok, így láthatták hogy sem a beltartalom, sem az összeg nem stimmel. :D

    A gép 3 rétegű kijelzővédő fóliával érkezett, viszont hátlapi fóliát nem kaptam, igényesen csomagolt dobozban a töltőn kívül, adatkábel, headset és használati utasítás valamint a garancia jegy kapott helyet.
    A gépre ragasztott cimkén a gép tulajdonságai vannak felsorolva, köztük ott virít rajta az Android 4.2 de sajnos ez is még a 4.0-val érkezett.

    Ezt a sok kínai appot kellene valahogy eltüntetni, remélem a 4.2 frissítésben már lesz amerikai vagy európai verzió is.

    Bővebb teszt később :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák