Hirdetés

  • Ilyen lesz a CMF Phone 1

    ma Intenzív narancs színben és extra lehetőségeket kínáló hátlappal várható a Nothing almárkájának első modellje.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt. Persze szokás szerint csak bonyodalmak után győz az igazság és érkezik el a happy end.

Új hozzászólás Aktív témák

  • beis-compo

    tag

    Vettem egy használt "pót-telefont" (Wayteq talk5h, 13ropiért) hogy bevihessem a 620-ast a GPS miatt szervizbe. Gondoltam kipróbálom már egymás mellett a kettőt: GPS Test appot ráugrasztottam erre is. Érdekes volt, ugyanis ez a batár tepsifon (5.5", 200g) feleannyi műholdat sem lát mint a 620, de mégis folyamatosan jól tartja a 3m pontosságot, nem kezdi elhagyni magát szűk utcákban sem. Azt hiszem én megoldottam a GPS problémát, a kocsiban a tepsit meghagyom navigálni, a Huawei pedig csak wifi-hotspotként adja a navi-térkép alá az adatot. Nem viszem szervizbe, gyanítom nem tudnák megoldani, csak lebarmolnák a fóliát meg a keretét (ot995-öm fém keretét a T-s szervizben elrepesztették, nem jók a tapasztalataim.)

Új hozzászólás Aktív témák