Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    válasz ktmt #7710 üzenetére

    tesztem nem teljeskörű, mert nem használok gps-t, mobilnetet, de amit igen az nagyon komoly.
    gyorsan reagál. nincs lag, iszonyat sok hely maradt mind a rendszerpartíción, mind a belső tárhelyen. a cm7 teljeskörű, hívás blacklist meg minden nyavalya benne van. mikor kicsit kicsontoztam az általam szokott módon akkor még komolyabb volt dalvik cache ürítés és reboot után 300MB rammal indultam. persze aztán belaktam, de most is 279 szabad, pedig fut a play meg a google szolg keretrendszer, a hagyomásnyos GB ilyenkor már lement 230-ra (persze ics alatt meg a seggem a földhöz vertem örömömben ha ennyi maradt miután mindent kilövöldöztem. pár nap használat után.mert azért ott is volt 270-280, de csak igen rövid ideig.)
    holo lockert felraktam így van lehúzható status bar lezárt képernyőnél meg minden faszaság.
    rádió alapból ebben sincs, de van spirit fm.
    amit nem tudtam megoldani - bizonyos alkalmazások nem konvertálhatók rendszerprogrammá. pontosabban igen, csak fc-znek. a hangminőség hívás közben néha recsegős torz. nem fogadta el a pin kódomat. repülő üzemmódban reboot és kikapcsoltam a sim lockot.
    angol nyelvű ugye de azt már írtam.
    fotózás rendben, de felvenni nem vettem semmit.
    BT-t nem próbáltam még.
    ha nem futok bele olyasmibe amit nem tolerálhatok, akkor ez marad egy darabig.

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák