Keresés

Hirdetés

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

  • Computex 2024: jóvágású Gigabyte alaplap Threadripperek alá

    ph A 2 TB memóriát kezelő modell nem csupán a szemnek kellemes, és USB4 Type-C-ből, 10 GbE LAN-ból, illetve hangkodekből egyaránt kettő van rajta.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz KőkorSzaki #111 üzenetére

    Nem tudom hogy érted a modernet, ott van a GB többször emlegetett g31-es lapja, g31m-s2l, 1.35V-on 3650-et ment benne az 5200-esem, a 2x2Gigás 800-as kingmaxok 2.1-en 1050-et NB fesz emelés nélkül..mi ebben a 0? Van egy teljes értékű pciex16-os csatlakozója. Támogat szinte minden 775-ös procit, include all 45nm.. Nincs rajta firewire, esata, HDMI, DVI..csak DSUB. Szemtelenül olcsó, a továbbfejlesztett g31m-es2l már valódi dupla BIOS-t kapott és alc883-at..500ft-tal drágább..jah persze ez már a DES-t is tudja. Ha kell a sok csati akkor 73pvm-s2h, de g31-esből is van firewire verzió is.
    Esata hiányzott nekem is..nemrég mondta egy srác, hogy menetközben vinyó felcsatlakoztat, eszközkezelő frissít..és megy. És valóban ment..lekapcsolni ugyanez. Nem tudom hogy ebben tönkremehet-e a vinyó, de nem hiszem.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák