Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz _Dumber_ #689 üzenetére

    Megtisztelő, hogy adsz a véleményemre, tényleg. :R Hát igen, a Spica-s idők... nem ma voltak. Megmondom őszintén, amikor csak tesztelni kapok egy telefont, mint volt az a V esetében, nem nyúzom annyira, mint a sajátomat. Nálam fel van téve általában 100+ app meg játék, sokat használok, megszoktam... így a teszt telefonokat nagyjából úgy használom, mint egy átlagos emberke, nem telepítem tele mindenfélével.

    Mindazonáltal annyit elmondhatok, hogy nekem a V nagyon tetszett, szép a kijelzője, és én pl. akadozást sem tapasztaltam. Az a 130 szabad memó elég lesz sok mindenre, főleg az ICS miatt is - itt már jól bánik a rendszer az erőforrásokkal.
    Ha ekkora kijelzőben gondolkoznék, szerintem simán megvenném a V-t. Fém ház, ICS, Sense. Ha élőben történő nyomkodás után is tetszik, akkor hajrá! ;)

    Ja, és az egy mag ne zavarjon, de dőlj be a marketing bullshitnek. Elég az még sok mindenre, és még egy darabig így is lesz. ;) Benchmarkok alatt jól mutat a 2-4 mag teljesítménye, de egyébként... nem duplázódik a sebesség a két magos rendszereknél sem. Spica után (ha jól értem te még azzal nyomod), minőségi ugrás a V.

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák