Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz erdoke #971 üzenetére

    Hát nem mondtál semmi ujjat.

    Szinte minden tárcsázót kipróbáltam, Igen a PhonEx lenne a legtutibb, ha gondoltak volna 2 dologra. (ezek szerint te nem próbáltad, ha ajánlod és amúgy Ö is fizetös, ha már a Wireless-nél ezt felhoztad kifogásként)
    1.) Valódi smart search, azaz ha elkeded pötyögni a betűket akkor a kérésznévben és a Vezetés névben is keressen egyarán. Sajnos ezt nem tudja pedig alap lenne (mind a Sense, mind a SPB tudja alapból).
    2.) Túl nagy a tárcsázó és szintén mikor smart dial-t használod, akkor vagy odáig szűkíted, hogy csak egy találat lesz, vagy külön meg kell nyomni egy gombot, hogy felsorolja miket talált. Azaz ha van pld 4 Gábor a telefonodban, akkor mind a Sense mind a SPB nél megjelenik mind a 4 egymás alat és már csak rá kell bökni, a PhonEx-nél meg még külön gombot kell kattintani, hogy meg nézd benne van e találati listában, ha nincs akkor vissza kell nyomni és tovább írogatni a betűket (számokat). Remélem érthető.

    Persze nekem is 20 Lancher van (pontosabban 16), de lehetne 20 is. Viszont ha kipróbálod a MS-t akkor látod, hogy nem ugyan olyan a használatuk, most nem részletezném.

    Azzal sem mondtál újat, hogy ki lehet kapcsolni az oldalakat (ha már itt tanácsokat osztogatunk egymásnak, akkor azért tiszteljük meg egymást azzal, hogy nem ezen a szinten korlátozódik a PDA/TouchFlo ismeretünk). Szóval, azzal, hogy kikapcsolod (majdnem ugyan az mint ha nem lapoznál rá. Nem az a baj, hanem, hogy nagyon szét vannak téve a dolgok. Erre írtam azt, hogy SPB-ben megoltható az, hogy minden kéznél legyen összesen 3oldalon. Ezt a Sense ben nem tudod megoldani. Ehhez szükség lenne a személyre szabhatósága (pld Widget), a MS-nél lehetséges.

    Végezetül, természetesen személyes preferencia fog dönteni mindenkinél. Te jobban szereted a Sense-t én meg az SPB-t, ezen nem veszünk össze. Igazából azért írtam le a meglátásaimat, hogy az újoncot is tájékozódjanak felőle.

    Spb Wireless Monitor ugyebár fizetős- hát nem fogok itt nyilvánosan warez-olni, de aki kicsit is benne van a WM világba az legalább 1 olyan oldalt ismer, ahonnan 98% mindent leszedhet tört cab (vagy egyéb) formában. Megeszem a kalapomat, ha neked minden SW a PDA és a PC-den ki lett fizetve. Egyszóval természetesen ne warezoljunk itt a fórumban, de ne is álszenteskedjünk ha lehet.

    Ami a WM7 illeti, mint minden érintett én is várom mint a messiást. De sajnos majdnem annyi esélyt látod a bukásra mint a sikerére. Viszont az megnyugtat, hogy a jelenlegi formájában is teljesen használható a WM (számomra felülmúlja a jelenlegi Android szintjét, az iphone meg nem is tudom egy szinten említeni, de hát az más piacra van kitalálva. Pld. a sógoromnak, aki a falra mászna egy olyan szó hallatán, hogy "regedit"). Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha már neked is volt PDA amin WM2002-03 futott (eredeti I-Mate korszak), akkor csak nyugtával dicséred a napot, hogy mennyit fejlődőt azóta a használhatóság. Persze közben elkényelmesedett a MS és most fut a pénze (iphone és társai) után. Szóval, ha a WM7 csak egy picivel is jobb lesz a jelenleginél, akkor annak csak örülni tudok.

    Ha tényleg megírják a tuti op rendszert (az én meglátásom szerint ha ez a cél akkor nem lesz visszafelé kompatibilis), akkor abban a hajóban lesznek mint az Android új korában, 0db. 3rd party app. Utána még egy év, hogy kiforrja magát (Vista==>Win7), így leghamarabb is 2012 eleje felé lehet gondolkodni (mármint, hogy az alap szükségletek meg legyenek hozzá, pld: Igo9, Reg-editor, Coreplayer, stb) és azt is csak akkor ha nem késnek már megint.

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák