Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CivicEsi

    aktív tag

    válasz gofry #18153 üzenetére

    Mivel a közeljövőben én is az ő romját fogom használni, így én is várnám vissza :D

    ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz gofry #18153 üzenetére

    Ez eléggé szánalmas, és teljesen megértem zoley-t.
    Kár érte, mert tényleg hasznos munkát végzett..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • premete

    veterán

    válasz gofry #18153 üzenetére

    Ha már így megszólítottál, illik válaszolni a felvetéseidre. :)

    "Kedves premete....nincs egy HD custom rom sem, neki sincs csak puritán alpharev-es oxygen, mert ugye az neki jó."
    Van custom HD, Desire Z, a2sd+-os és data2ext-es is, rootolt 405.5-ös gyári és busybox+initd+a2sd+-os is és Gingerbread részlegesen működő rom is (spb tv nem megy), bár nem használom őket, kérésre összeraktam, aki akarta, letölthette.
    De ezt te is meg tudnád csinálni, leírtam minden szükséges információt hozzá, a scriptek elérhetőek az xda-developers és hasonló oldalakon. ha zavar a scriptekben kikommentezett információ a készítőjének a nevével, simán kitörölheted, vagy szövegszerkesztővel átírhatod akár a saját nevedre. Például az xda-developersen is kevés tényleges fejlesztő van, a többiek csak összerakják a romokat az elérhető alapanyagokból.

    "ő azért csinált romokat, hogy nekünk jó legyen, te azért, hogy mutasd mit tudsz és ami neked jó az másnak is jó."
    Nem vagyunk egyformák, és szívesebben foglalkozok olyan romokkal, amiket én is használok; nekem is van más dolgom, és csak azokra a privát üzenetekre nem szoktam válaszolni, amit már leírtam részletesen, és jobban nem tudnám leírni, csak megismételni.
    Az pedig, ha valakitől megköveteled a munkát, csak abban az esetben jogos, ha szerepel a neve a céged fizetési jegyzékén.

    "Valaki áldásos ökörségének köszönhetjük, hogy Zoli nincs itt"
    Az meg sem fordul a fejedben, hogy neki is lehet más dolga, kevés hobbyból lehet megélni?
    Amiben kételkedtem, nevezetesen egy scripttel a flash memória tényleges írási-olvasási sebességének 10-100 szorosára növelése, azon szerintem nem megsértődni kell, hanem bizonyítani; nem az viszi előre a dolgokat, ha mindenre bólogatunk, és vakon elhisszük.
    Ha megbántottam volna, akkor ezúton is elnézést kérek.
    Megpróbálom egy példával megvilágítani, hogy Te is értsd a flash írás-olvasás mibenlétét:
    Tegyük fel, hogy szerveznek egy országos Forradalmi Szombatot, ahol a Marcal folyót kell megtisztítani az iszapszennyeződéstől.
    Mindketten kapunk egy 4 literes vödröt, amivel a folyóból a szennyeződést kimerjük a folyóparton lévő szállítóedényekbe. Engem a folyó bal oldalára osztanak, ahol a szállítóedények is 4 literesek, Téged a folyó jobb oldalára, ahol a szállítóedények 1024 literesek, mindkét esetben, 4 liter iszap beleöntése után a konténereket megteltnek veszik, és elviszik.
    Mivel egy ilyen Forradalmi Szombat óriási hírértékkel bír, természetesen élőben közvetíti a TV is, hogy a munkaverseny hivatalosan mérhető legyen, erre a célra egy független hatóság, hívjuk mondjuk Médiatanácsnak kiszáll, és leméri az elvégzett munkát, tehát megszámolja, ki, hány darab konténert töltött meg.
    Részrehajlás nélkül, egyenlő feltételekkel természetesen, csak a konténerek darabszámát vizsgálva, ahogy anno a Szovjetunióban az ipari termékek volumene tonnában volt megadva, ezért a tervteljesítéshez érthető módon, minden termék jóval nehezebb volt, mint a világ fejlettebb, nyugati részén :)

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Új hozzászólás Aktív témák