Hirdetés

Aktív témák

  • zoltanz

    nagyúr

    Valószínű ezek a programozók is olvasnak PH!-t, ezért ez ilyen szakmai ártalom, hogy pont ezzel az oldallal szúrnak ki a legjobban. :DDD
    Én csak pár hónapja kezdtem el blokkolókat használni, nem rendelkezem rossz géppel, de nálam sokszor meg van nyitva 10-20+ lap böngészéskor, és a háttérben is fut kisebb-nagyobb munka. Ilyenkor ha kevés reklám is van egy lapon megfogja a rendszert.
    Másik a teljes képernyőt beborító visszaszámolós, zavaró reklámok, vagy mindenféle dologhoz (mikrofon, tartózkodási hely) hozzáférést kérő reklámok miatt, mondjuk az ilyen a PH!-n nincs. Az ünnepek alatt (még blokkolókkal is) lassulásokra számítok, már csak a szerverek túlterheltsége miatt is.
    Amúgy csak telefonon/tablet-ten kapcsolok be a PH!-n ilyen blokkolókat, (pedig ezek sem a legalapabb eszközök) mert tapasztalataim szerint azokat belassítják már túlságosan.
    Én támogatok egy apróhirdetés díj emelést, valamint nem zavarna ha több reklám jellegű email-t kapnék a PH!-tól pl.
    Viszont amivel nem értek egyet a fórumon lévő reklámok, az ember ha tag, úgy is olvas cikkeket, (ami maga is egy ajánlás egy termékre sokszor.) és ezek főcímeiből ha több jelenne meg úgyszintén nem zavarna. a milyen ... vegyek Topik összefoglalókban is van sok cikkekre mutató link. Vagy a
    Hardveraprón sem lenne probléma több reklám.

    [ Szerkesztve ]

    Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Aktív témák