Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    válasz BiP #89 üzenetére

    Maradjunk annyiban, és ebben talán egyetérthetünk, hogy kényelmesebb lett volna, ha nem változik a jelölés, és jött volt a 8-as széria.

    Na ebben maximálisan egyetértünk, tényleg kényelmesebb lett volna és szerintem ésszerűbb is, illetve még egy darabig biztosan tartható is volt a régi. De, mint ahogy mondottam volt, nem is feltétlen a változás zavar(engem legalább is), hanem, hogy az AMD saját maga által felállított(ha visszakeresel itt a ph-n, láthatod, gondolom írtak róla anno, de ha itt nem, más oldalakon biztos), és a logikája, átláthatósága miatt egekig magasztalt rendszertől jelentősen eltért. Szerinted csak más jelek(betűk, számok, tök mindegy mik) jelentik ugyan azt, szerintem meg maga a logikája is változott. Úgy értem, többek között, most bizonyos teljesítménynél húzták meg a határokat, ezzel tulajdonképp felállítva a kategóriákat, ezelőtt meg a GPU alapján(ami egyértelműen jelentette a teljesítmény is) voltak meghúzva a határok, ezzel szintén felállítva a kategóriák. Mindketten leírtuk miért gondoljuk azt amit, ettől függetlenül lehet, hogy jobb az új, de egyelőre nem tartom túl logikusnak, és még egyéb problémákat is okoz(hat), nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák