Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz DRB #83 üzenetére

    "Csak, hogy tudjátok, pont ilyen hosszas magyarázatok kellenek az embereknek, hogy 10-ből egy-kettő megértse, "
    Nem kell. Nagyobb szám=jobb. Ha valaki bele akar menni a részletekbe, akkor kell hosszabban.
    Ez az új számozás pont ugyanolyan egyszerű, mint az előző volt, csak másik. Ez az egy dolog okozhat kavart.
    Csak azért fejtjük ki ilyen hosszan, mert egyben hasonlítgatunk az előzőhöz, meg mert folyamatosan azt bizonygatod, hogy az embereknek ez bonyolult.
    Aki most vakarja a fejét, az eddig sem volt képben.
    És hogy az új számozást elhelyezzük a régiben: A megfelelő kártyák eggyel lejjebb csúsznak, eggyel kisebb számot kaptak, és a tetejére bejött a 290X. (pl. 8 csúcs->7 csúcs, 7870->270X, 9csúcs->8 csúcs: 7970->280X

    "illetve a kategóriákon belüli teljesítmények mellé, és most ettől tértek el jelentősen"
    Az a fajta kategorizálás, amit Te említesz, az megmaradt. Lásd típusszámok, de ezt már kifejtettem.
    Egyszerűen csak erre rakódott még egy magasabb szintű kategorizálás. (R9,R7,stb). Ami tökéletesen figyelmen kívül hagyható, mert az csak ugyanolyan szegmentálás, mint amit én pl. felső, közép, alsónak hívtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák