Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    (#80) Joci10, (#79) BiP:

    Nem én nem értem, mint ahogy azt le is írtam párszor(illetve azt valóban nem értem, hogy mire volt jó ez a kavarás, a megújulást nem így kell kimutatni, lásd a példámból a BMW-t(kb. 40 éve ugyan úgy jelölik a modelleket), de ez valójában mellékes) Csak, hogy tudjátok, pont ilyen hosszas magyarázatok kellenek az embereknek, hogy 10-ből egy-kettő megértse, hogy akkor most mi mivel van pariban(ha még idekeverjük az nV-t is, mert szinte minden vásárlásnál felmerül az is, na akkor lesz még csak igazán zűrzavar :D). A maradék meg elmegy, mert azt hiszi én akarom átverni, jó akad olyan is akit ez az egész nem érdekel, és azt mondja ennyi pénzem van, ebből kéne kihozni a legjobbat és nincsenek kérdései, de az ilyen ritka(ugye nyilván mindenki tudni szeretné mi van a motorháztető alatt ha kocsit vesz). Sajnos az, hogy a 280 nagyobb a 270-nél nem elég, persze ezt még egy igazán fafejű is megérti, de mondom még egyszer, az összehasonlítási alappal van baj, az borult össze. Ennyi.
    Ja, szerintem az kissé sántít, hogy akkor most a 2 jelenti a generációt, a 7/8 stb. a kategóriát, mert akkor a végén, ami most nulla, majd kéne 3/5/7/9-nek lennie, márpedig ezt nem hiszem. Azért is kérdeztem az előbb hogy lesz olyan kártya, hogy R9 273 vagy 278, de ezeket az elnevezéseket nem szeretik, kellenek az embereknek a kerek számok, talán az 5-ös végű még elmegy, de a többi az kuka. Sőt nem is passzol a képbe, mert a ha a 8 jelenti a kategóriát, azaz 7970 a 280X a 7950 a 280, de akkor a 7930 mi lenne? Valamilyen 28 akárminek kéne lenni, de az nem lehet ha a nagyobb kártya 280. Jó jó vágom, nincs 7930, de pl a 7700-asból van 30/50/70/90, elnevezik a legnagyobbat 260X-nek, az egyel kisebb lesz az X nélküli 260, és a többi mi lesz? Lesz mondjuk 25x, de akkor a kategória nem jó. :D Ejj, már én sem értem mit írtam, remélem ti azért megértitek valahogy. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák