Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    válasz J.J. András #119 üzenetére

    Ki beszél itt EU-ról? Nem itt gyártják ezeket a kártyákat, vagy Ázsiából, vagy az USA-ból érkeznek, így mindenképp van vám. Az amcsi ár amit mindenhol lobogtatnak(sokszor azzal a felkiáltással: hú milyen olcsó), szinte mindig nettó, azaz az ottani áfa nincs benne. Ahogy ideér a cucc, rádobják a vámot, utána az itteni áfát, ergo ami kint nettó 200 dollár, az mire itt van a polcon bruttó 200 euró(nagyjából). Na meg 3 hete kérdeztem, hogy hol 165 ojró, nyilván még 3 hét és még olcsóbb lesz valamivel, de fél év múlva már simán 135-ért utánad dobják. Nem DHL-es magyarországi kiszállításról beszéltem, csak végigmentem a rendelésen, és 15-20-25 euróval lett több(helyi kiszállítással), mint amit linkeltél listán látható árak, sőt azon a listán eleve fals árak voltak(legalább is némelyik), mint ahogy írtam is. Volt olyan mire rányomtam és egyből 6-7 euróval volt több az alap ára, erre jöttek rá a már leírt tételek, pl. mindegyiknél volt díja ha bankkártyával fizettél és külön még kézbesítési díj is(függetlenül attól hová rendelted). De tulképp nem ez a lényeg, hanem az, hogy 3 hete beszéltünk erről, akkor a kérdésem nem arra vonatkozott, hogy majd mennyi lesz valamikor egyszer, akár 3 hét múlva, akár fél év múlva, hanem arra, hogy hol fog ez 165-el indulni,és akkor hozzátettem, hogy 200 euró lesz, annyi is volt 3 hete, ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák