Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz #65577472 #27 üzenetére

    "Szerintem se erőltesd, le vagy maradva nagyon, nem tudsz már semmit a v6-ról."

    Ezen szerettem volna változtatni azzal, hogy felteszem és használom. A képek alapján tetszett, de a telefonra feltéve valahogy nem az fogadott amire számítottam. Talán majd a V7

    <Adamsky>:

    "de az olvashatóság / használhatóság (pl. napfényben) sokat romlott a 6-ossal. "

    Egyetértek.

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz #65577472 #27 üzenetére

    Rég próbáltam, és nem vezetek listát arról, hogy miket fejlesztettek / javítottak azóta, szóval a teljesség igénye nélkül:
    - lock screen-en olyan zenelejátszó vezérlő, ami 3rd party alkalmazást is kezel. Ez talán már van, de mintha csak a gyári player-t tudná vezérleni.
    - a lock screen testreszabhatósága. Most, ha jól tudom, akkor csak feloldani lehet a telefont v. a kamerát indítani. Ennél még a v5 is többet tudott: üzenetek, telefon, kamera, feloldás.
    - az elején a quick settings-ben még a sorrendet se lehetett változtatni. Most már lehet, de jó lenne, ha a szükségtelen ikonokat ki lehetne szedni. Aztán ott a zenelejátszó vezérlője. Eltüntethetetlen, és 3rd party alkalmazásokkal nem tud mit kezdeni.
    - a kamera szoftver nem tudom, hogy most hol tart, de az elején a funkcionalitása kimerült a "point & shoot"-ban. Szinte semmit nem lehetett állítani.
    - aztán volt v. van valami olyasmi, hogy a gyári alkalmazások beállításait nem az adott alkalmazásban kell keresni, hanem a "Settings"-en belül

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák