Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gamma

    tag

    válasz Adi #14 üzenetére

    Nincsen ebben semmiféle speciális biztonsági rendszer, esetleg a chipkártya-olvasó, ha erre gondolsz, de azt csak a beléptetéshez használja. Az X terminálok a kezdetektől fogva így működtek, hogy lokálisan semmit, vagy egészen minimális dolgokat lehet csinálni.

    Pont ez az ami biztonsagossa teszi. En is erre gondoltam, csak lehet h nem volt teljesen ertheto :B

    A zajszint pedig lenyegtelen ha sok embert raksz egymas melle kis helyre ... ilyenkor ugyis folyamatosan beszelnek egymassal az emberek, a gepzugas meg vajmi keveset szamit szerintem.

    A fogyasztas viszont valoban jo pont.

    Egy masik ''negativum'' - ha lehet ezt a szot hasznalni - akkor az egy meglevo rendszer migralasa (programok, adatok migralasa, felhasznalok kikepzese)

    Ennek az egesznek csak olyan helyen latom ertelmet ahol 1-2 programot (es csak azokat) hasznaljak folyamatosan, es nagy a rotacio (gepek elott ulo emberek)... -> adminisztracio, publikus net masinak :F
    Bevallom nekem csak ez a ket terulet ugrott be, ahol valoban van ertelme ilyen klienseknek...

    Mindent osszevetve, szerintem nem nagyon fog elterjedni (ahol lenne ertelme ott sem).... 3-4 mulva viszont lesz az architekturnak jovoje.

    Koran van meg ehhez...:D

    Ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé...

Új hozzászólás Aktív témák