Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz atus33 #14 üzenetére

    Kicsit másképp is lehet látni a dolgot! Veszek egy SLI lapot és belé egy 50.000 Ft környéki 6600 GT-t. Ma ez még elég. Egy-fél év múlva, amikor talán a 6600 GT egyedül már kevés lesz, akkor az addigi mellé veszek még egyet feltehetőleg jóval olcsóbban. Ha nem tévedek, akkor még 6200-asból is terveznek SLI-t.

    Ha az SLI lehetősége (direkt Adi kedvéért nem írtam SLI-kép*sééget) alapból benne van az nForce4-ben (és a PCI-Expressben), akkor a kiépítéséhez nem kell túlzott anyagi ráfordítás, talán az SLI-s lapok ára sem lesz túlzottan magas.

    Annak, hogy a mai csúcsVGA-kat semmi nem tudja kihajtani szerintem örülni kell! Ha a gamekat úgy csinálják, hogy 1600×1200/4×AA/8×AF mellett még bírják a csúcskártyák, akkor akinek 8 futószalagosa van (9700, 9800 és majd X700 meg 6600), az is kényelmesen ellesz 1024×768/2×AA/4×AF mellett még egy jó darabig.

    A másik oldalon meg vannak olyan VGA fícsörök amire a nagyobb 6800-as GF-ek is azt mondják hogy UFFF, az X800-ak meg azt hogy én ilyet nem is tudok. Ilyen pl. a HDR - tessék megnézni az 1.3-as FarCry peccset!

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák