Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz xedos #5 üzenetére

    sajna a notebook piac elment egy nagyon rossz irányba, ahol a sok tapasztalatlan leendő notebook tulajdonos csak azt nézi hogy jó olcsó legyen a gép, és radeon százcsilliógigamega vga legyen a gépben, mert az kell. sajnos az ibm felvette a kesztyűt és a 250-ezres gépek áradatában tudja hogy az 5-600 ezres induló-árakkal nincs semmi esélye, ezért árul ilyen kiherélt gépeket is. Ezért szimpatikus a sony, az nem enged a használatósági minimumból, ott minimum 512mega ram 40g vinyó és bőséges szoftverkörítés az alap minden gépnél.

    deaz illesztési hézagos dologgal nem értek egyet, sok ibm notit használtam és nem roszabb a mostaniak minősége. egy visszalépés van, de ez a mérettcsökkenés ára, a billentyűzet ár nem annyira jó mint régen, de a konkurenciát még mindig üti.

    illesztési hézag alig van és azok teljesen rendben vannak, egyedül a dvd rom ajtaja csálé kicsit de ez ibm tradíció, eddig mindnek ilyen volt, a multibay-esek kzül, egyedül egy nem cserélhető meghajztós p1-es gépen láttam passzosabbat.

    windows gomb nincs, van viszont a kurzor gombok fölött két plusz gomb, előre hátra lapozáshoz, amit nagyon szeretek és sokat használok, szemben a windows gombbal amit edig egyszer használtam, mikor kipróbáltam mit tud :)

    A kis kijelzőt meg végkép nem értem. 14 col egy notin nem hogy elég, de majdnem sok is. A főnököd is valszeg az a fajta noti használ, aki akkor emli föl a gépet az asztalról mikor új asztalt kap :), ez nem a noti hibája, cserélje le asztali gépre 19 colos tft-vel, azzal ugyanúgy lehet villantani, és az elég nagy lesz neki :)

    A dizájn szubjektív dolog. tény hogy az ibmnél nem szempont hogy jól nézzen ki a kirakatban, hanem elsődleges a funkció. Így aztán egy ibm noti, egy fekete téglatest, viszont az 4 év mulva is ugyanolyan fekete téglatest, mikor az asusod már, 1. kiment a divatból, 2 szarrá karcolódott, és több helyen lekopott a festék a fehér műanyagig ;)

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák