Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karib

    addikt

    A T42 megjelenése óta asszem 2 méret létezik T-ben: a T40 óta létező 14 colos, kompaktabb, illetve a hízottabb 15 colos T42p-T43p.

    A T-k kijelzője tényleg nem mindig a legjobb, főleg a belépő modelleké, a drágábbaké valszeg minőségibb - a T42p IPS panelt használ, ami már korrekt kell legyen. Nem a kicsontozott belépő modellt kell megvenni - célszerűen legalább egy szinttel a minimum fölé kell lőni. A 30 GB - 256 MB RAM egyértelműen egy ultrabudget megoldást jelez, ahol még a TFT-n is lehet, hogy spóroltak.

    A gyenge grafikára utaló megjegyzést nem tudom hova tenni, a T42p kapható 128 megás Mobility FireGL T2-vel (=MR9600), a T43 pedig az új FireGL-lel is jön majd (=MR X600).

    Természetesen lehetne jobb noteszt alkotni, mint az IBM T, de egyelőre összességében az egyik legjobb gép ma, kevés más tud hozzá közel kerülni. Főleg az ergonómia és anyagválasztás tekintetében. Azonban szerintem is egy-két helyen veszített a masszivitásából, vagy legalábbis az érzetből.

    A Sonyk felől nem vagyok meggyőződve - szép, szép, de kényes és itthon (meg Európában) nem épp élvonalbeli a support és szerviz. Amerikában és Ázsiában talán elmegy.

    Department of Redundancy Department

Új hozzászólás Aktív témák