Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz HEBI #21 üzenetére

    kijelzőre nem tok mit modani mert többféle kijelzővel is gyártják, nem láttam mindet, a p-seket eléggé dícsérik (asszem ips panelek), de lehet hogy vmi supercheap economystyle verzioban vacak van. Az enyémet eddig aki látta mindig külön megjegyezte milyen jó kijelzője van, és én is elégedett vagyok vele.

    Ezt az összerakottság dolgot nem értem Az álltalam látott t4x-ek mind nagyon jól össze voltak rakva, eleve kevés elemből áll a burkolatuk azok pedig jól illeszkednek, az egész szerkezet nagyon masszív.
    Nekem a t20 után meglepő volt hogy ahoz a géphez képest mekkrát tudott fejlődni még. Egyáltalán nem roszabb minőségű, ''összerakttságú'', de van itthon még 3 másik különböző korú és tipusú ibm noti és mind közül ez a legjobb.

    Nézem amúgy más márkák notijait is és tény hogy sokat fejlődnek azok is, sokat közülük szívesen elfogadnék, viszont lecserélni a t40-et egyedül talán egy új sony s szériás gépre cserélném le :)

    És neked is mondom az asusal semmi bajom, sőtt nagyn tetszenek a gépeik, különösen a kisebb darabok :)

    www.simson4t.hu

Új hozzászólás Aktív témák