Hirdetés

Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    Elnéztem a linkelt ominózus oldalra. Egyrészt, noha az ingyenes HQ domainből jön, maga az anyag a www.qwerty.hu/~senki című fantasztikus könyvtárban van. Tehát a QWERTY által támogatott megmozdulásról van szó (ez csak érdekesség).

    Másrészt viszont ott figyel egy hír a ''Máris tőlünk veszik más lapok a híreket?'' címmel, ránk linkelve, mint elrettentő példa a gonosz tolvajokra. Igaz, utólag helyesbítve.

    Kedves szerkesztőség!

    Ugye ezt ti sem gondoltátok komolyan? Először is, ha egyáltalán akarnánk magyar oldalról csórni, higyjétek el, hogy a Prím, a HWSW, a Supergamez mind előttetek lenne. Sőt, mindenki előttetek lenne, mivel életemben nem is hallottam az oldalatokról. Szó sincs arról, hogy olyan frankó oldalatok lenne, hogy ''máris hozzátok járnak híreket csórni''. Némileg önelégültek lehettek, ha ezt így gondoljátok.

    Azt meg sem említem, hogy fel szoktuk tüntetni a híreink forrását, és ezt most is megtettük. Ha azonnali vádaskodás helyett vetted volna a fáradtságot, hogy EGYET kattints, láthattad volna, hogy a hír honnan származik (biztos ők is tőletek lopták, és fordították angolra!!!). De, nem ezt tettétek. Inkább arra vettétek a fáradtságot, hogy frankón kitegyetek egy hírt az oldalatokra, hogy lám-lám, lopkodnak tőletek.

    Figyi, azért csak két éve élünk (plusabit-rio-prohardver), csak megférünk más igényes site-ok (hwsw) mellett, csak kiteszünk napról napra hasonló híreket, és csak nem vesztünk össze ezen sosem.

    Ha rátok lenne szükségünk, mint forrásra, akkor mégis mi a fenét csináltunk volna az elmúlt két évben??

    Alapvetően siralmas, szánalmas, komolytalan és iszonyúan nagyképű, hogy arra jutottatok az egészből, amire. Nekem erre reagálnom sem kéne, mert úgy elegáns, de UTÁLOM az igazságtalanságot. Most szépen kitörlöm a linket, mert ne így reklámozd magad a több ezer olvasónknak, hanem úgy, hogy csinálsz egy ütős hardver oldalt. És kérlek, hogy legközelebb előbb gondolkodj, aztán vádaskodj, mert mégiscsak úgy az elegánsabb.

    (Igen, ne keress meg bannercsere és egyéb dolgok miatt, mert az lenne az álszentség netovábbja!)

    Ui: mivel én vagyok a felelős szerkesztő, ezért véletlenül tudom, hogy KIZÁRÓLAG külföldi hírforrásokból dolgozunk, és hatalmas multikonszern cégetek ezt a fejlettségi szintet talán még nem érte el.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Aktív témák