Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz jacis #18 üzenetére

    Szerintem nem olyan rossz a felhozatal.

    Annak idején a Z10 fórumban nem arról volt szó, hogy tök mindegy min megy a BB OS csak menjen normálisan?

    Részemről nagyon nagyon rühellem az androidot, de egyrészt sokat fejlődött, másrészt a BlackBerry gyakorlatilag presztizskérdést (meg létkérdés is mondjuk) csinált abból, hogy amennyire lehet biztonságossá tegyék az androidot, ezen kívül úgy tudom, hogy folyamatosan teszik át android alá a korábban BB specifikus alkalmazásokat és fícsöröket.
    Ha van HUB, a zseniális képernyő billentyűzet (még sosem találkoztam jobbal) meg még pár tipikus BlackBerry-s cucc akkor már jobb a dolog.
    Mondjuk a zseniális és tudtommal a mobil OS-ek közül egyedülálló valós multitask az kb. bármin hiányozna, de talán egyszer az android is tudni fogja.

    A magam részéről bár most először Z30-ra készülök váltani a Z10 katasztrófális akkuideje miatt (legalábbis az én használatommal 2* töltöm naponta - bár az iphone se volt jobb) de mivel a BlackBerry-től egyre több "nagy" vonja meg a támogatást hamarosan szükségem lesz egy második telefonra a mostani nagyon utált Lumia 930 helyett amin alkalmazások is futnak.

    Namost ha kellenek az appok is, akkor vagy android vagy iphone. Az Iphone mellett is vannak érvek - de annyi korlátozás van az Ios-ben, hogy attól a hajam kihullik akkor viszont marad az android és ha már android akkor én bizony BlackBerry "jellegű" androidot használok inkább. Azt meg letojom, hogy ha amúgy jó a készülék akkor mezei androidos verzióban milyen néven fut egyébként.

    (ez mondjuk az én elhajlott véleményem és tudom, hogy nem ez a tipikus.:)

    Marcel

  • Ádám16

    addikt

    válasz jacis #18 üzenetére

    Semmi konkrét infó nincs, de már egy mocsok lesz. Az megítélést Te érdemled meg ez alapján.
    Én várom őket. A BB nem egy idióta cég, hogy a minőséggel szórakozzanak. Azzal sosem volt baj. Az Androidot kéne elkezdeniük keményen faragniuk, plusz funkciókkal ellátni őket, ha már azt a rendszert választották.
    Egyébként arról volt szó, ha a Privből nem fogy 5 millió 1 éven, akkor elhagyják a piacot. Valamilyen statisztika nincs arról, hogy alakultak eddig a dolgok?

Új hozzászólás Aktív témák