Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guriga1234

    addikt

    Egyedül élő, a telefonjukat mindenhová magukkal cipelő, hallássérült, gyengén látó, kőgazdag idiótáknak tökéletes választás.

    Nekem ez rohadtul nem felelne meg, mert:
    - hülye lennék ennyi pénzt kidobni, hogy se normális fénye nincs, a hangja borzalmas, de legalább perceg és zúg
    - egy wifi-s repeater nagyon olcsón megvehető
    - otthon a telefonomat leteszem az asztalomra, nem cipelem a házban mindenhova magammal, és egyébként is sokkal egyszerűbb egy villanykapcsolót fel/le kapcsolni, mint mobilon baszakodni, ráadásul olyan világítótestet kapcsolhatok, amilyet csak akarok, nem egy fix kinézetűt.
    - ha már legalább ketten vagyunk a házban (tehát pl. itthon van a feleségem), akkor a villanykapcsolót könnyedén tudja kezelni, nem kéne a telefonomat is magával cipelnie. Pláne, ha pl. vendég van, és WC-re akar menni. Kuksoljon a sötétben? Vagy vigye magával a telefonomat? Pláne, ha én nem is vagyok otthon, a telefon velem van, de a feleségem barátnője megy hozzánk. Ők is élvezhetik este a sötétséget?

    Nekem van 3 db, egy távirányítóval vezérelhető dugaljam, ami tetszés szerint külön-külön, vagy egyszerre is ki-be kapcsolható, dugaljanként max 1 kW-os fogyasztókkal lehet használni. A távirányító 433MHz-en vezérli a dugaljakat, nem kell hozzá sem wifi, sem BT, sem okostelefon. Mindez 5 kHUF-ba került.
    A repeater-em 10kHUF.
    Zenére klasszisokkal jobb hangminőségű, BT-ot is kezelő, hordozható eszközeim is vannak a fixen telepítetteken kívül.

    A cikkben ismertetett eszköz egy felesleges, de legalább drága és szar, ellenben "Tetszett" plecsnivel ellátott valami. Miért?

Új hozzászólás Aktív témák