Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz V!ck #9 üzenetére

    Én viszont megértem, pedig azt hiszem nevezhetem magam amd rajongónak, mivel csak amd-s gépeim voltak, nem is voltam hajlandó sosem intelt vagy nv-t venni (ettől függetlenül 1x-1x volt, mikor kaptam). Csakhogy lassan nekem is tele a tököm az ígérgetésekkel, egyszer megunom és lecserélem az egészet intelre. Nagyon sokszor hallottuk már, hogy legalább történni fog valami, valami megmozdul, de sosem az lett a vége amit vártunk. Igaz egy részéért okolom a piacot, cégeket is, mivel az amd ötleteit jónak tartom, csak érdekes mód valamiért sehogy nem válnak be. Úgy gondolom ok nélkül nem hörög a paraszt zörög a haraszt, mindenesetre elég érdekes, hogy az ötletekből alig lesz valami.
    Most is az AM4-et és a zen-t várom, hogy lecserélhessem már végre a konfigomat, de annak ellenére, hogy első körben még idén márciusi rajtról volt szó, most még csak valós időpont sincs hogy mikor indul az AM4. Pedig ha holnap kijönne, akár már holnapután venném is (tudom hogy a zen csak az év végén lesz, de a mostani konfigról szinte teljesen mindegy milyen újra (procira) állok át, biztos hogy előrelépés lesz, max cserélek zen-re mikor kijön).
    Szóval hiába vagyok megrögzött amd-s, hiába csak a vörös szín létezik :P, de kezdek nagyon beleunni a felesleges várakozásokba. "legalább történni fog valami, valami megmozdul." Amd-sként is azt mondom: túl sokszor hallottuk már. Most már látni is akarom, nem csak hallani.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák