Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thoomaster

    csendes tag

    Aki nem tudja megérteni, hogy miért lenne jó vasárnapig kitolni a nevezési időt, annak megmagyarázom. Van aki egész héten dolgozik, még szombaton is, délutánig, netán estig. Azután még van otthon is dolga, vagy más elfoglaltsága, és még pihennie is kéne vagy a családdal foglalkozni. Én is sokszor hazaértem délután-estefele, és még otthon is volt dolgom, és a fenéért se volt kedvem, a géphez ülni, olyan fáradt voltam, ha géphez is ültem, akkor épp neteztem egy kicsit, és ha a játékot is toltam volna, akkor supply-t gyűjteni vagy épp eladni valamit. Az utóbbi két szombaton is el voltam foglalva, egyszer lakodalomba mentem munka után, másik szombaton szülinapon voltam, és az volt a vicces, hogy vasárnap nyugis nap volt, és tudtam volna nevezni, ha a határidő vasárnap éjfélig lenne, és az mégjobban felbosszantott, hogy megdicsérték a Youga-mat, erre meg nem is neveztem vele, mert egyszerűen nem tudtam. Sok időt vesz igénybe a nevezéshez való felkészülés, legalább is én így vélem. Megvenni az autót, netán gyűjteni rá, mert nincs mindenkinek 7 számjegyű összeg a bankkártyáján, hogy mindig tudjon költegetni, elmenni vele LSC-be vagy Benny-hez, megkereseni a perfekt színkombinációt, feltuningolni, kijönni vele egy kicsit, megint visszamenni, változtatni rajta, keresni egy a fényképezéshez való helyet, és megtalálni a legtökéletesebb szögeket, hogy lefényképezd. Nekem ahhoz, hogy jól jöjjenek ki a képek, sokat szarakodok, és még így is kevés szavazatot kapok a képekre. Az igazság az, hogy nem ér mindenki rá, hogy minden nap órákat legyen fent, van akinek a szociális élete fontosabb mint a game, és ezzel nem akarok senkit megsérteni. Hogyha, így nem felel meg nektek, akkor csak akkor fogok nevezni, amikor megengedi az időm és energiám. A többség dönt, nem kell egy ember után menni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák