Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sziszi5858

    újonc

    Sziasztok olvasók és sorstársaim! Olvasgatom itt írásaitokat és itt-ott kissé magamra ismertem.Nekem a 2011-es év volt a nem jónak mondható.Év elejétől éjszakákat nem aludni az állandó fájó és zsibbadó lábbal farcsonti fájdalommal végig ülni napi min 10 órát egy gépben gyötrelmes.Szeptemberbe jutottam el az MR vizsgálatra ahol megállapították az L4 L5-ös csigolyánál a sérvet.Két idegsebész főorvosnál voltam a leletekkel mind a kettő a műtétet javasolta.Nehéz döntés elé kerültem de egy vasárnapi nap több alkalommal, mikor keltem fel az asztaltól és csak azért nem estem össze mert mag tudtam kapaszkodni, Döntöttem.MŰTÉT! November 16.-án bekerültem kórházba,17.-én műtét.Ilyen nyugodtan sose vártam műtétre pedig ez már sokadik.Röviden leírom.11-kor jöttek,ruhát le, vissza az ágyba és ágyastól irány a műtő. De ezek előtt egy szem tabletta.Aztán a műtősök át tettek az asztalra, egy infúzió bekötés lesek mikor mikor lesz valami és filmszakadás.Ébredés a kórteremben. De ez már fél 3-kor.Kérdeztem mikor hoztak vissza? Mondták fél egykor.Látogatóim nem tetszésüket nyilvánítva és erősnek érezve magam felelőtlenül de lassan felültem majd fel álltam ez kb.10 percet vett igénybe. Irány lifttel műtét után két órával az 5.ről a földszintre cigizni. Ezért később le is b....-ak a nővérek Másnap hajnali négykor ugyan ezt az 5 emeletet gyalog a cigi miatt.De nem bánok még eddig semmit.18.-án haza is jöhettem mert biztosan jártam, aránylag jól mozogtam és ami lényeg megszűntek a fájdalmaim.Most két hónappal a műtét után jól vagyok kerékpározom sokat sétálok mozgok annyit amennyit jó.Február elsején meg indul a munka. Puding próbája az evés szokták mondani. Igaz figyelmeztettek rá hogy ha nem változtatok az életmódomon tovább is ezt a munkát végzem kiujjul, de mit tegyek,ezt dolgoztam eddig is és mit tegyek most az 53 éves fejjel,Jó tanács. fogadjatok szót vigyázzatok nagyon azokra a dolgokra amire fel is hívják a figyelmeteket. Én tiszta szívvel merem nektek ajánlani Kecskeméten Kaptás Tibor idegsebész főorvost. Nagyon jó szakember, mindenkivel tud beszélni és nagyon korrekt. Fel a fejjel mindenkinek és ne féljetek, nem kibírhatatlan.De csak akkor műttessétek magatokat ha már nem bírtok úrrá lenni a helyzeten!!!!!!!!!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák