Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz #41079296 #2167 üzenetére

    Szia! Nahát, Te aztán nem tétlenkedsz. De így is van rendjén. Nagyszerű dolog, hogy ilyen összeköttetésed van és megosztod a többiekkel. A torna az nagyon jó műtét után. Nálunk csak egy baj van, ebben a városban a fürdőben és a reumatológián, tehát 2 helyen is vannak gyógytornászok és mégis , hogy is fogalmazzam, olyan "puha, semmi" a gyógytorna. Nem sokat érő. Mikor másodszor műtöttek, az internetről töltöttem le Norbi tréninget, persze a kímélő típusúból és azt csináltam minden nap. Mikor harmadjára műtöttek szintén ezt a tréninget vettem elő és nyomtam. Persze nem ettől csúszott el a csigolya. :( Jó volt a mozgás és legalább tartottam a súlyomat. De most nem tudom, hogy mit kellene csinálnom, de ezt a tréninget egy ideig elvetettem.Nézelődtem a neten, próbálgatok egy-két tornát, de némelyik olyan kombináció, amiben nehezített gyakorlatok is vannak és azt persze nem bírom. Jó volna egy olyan torna összeállítás, amit végig lehetne csinálni és nem kellene pihenni addig, amíg a nehezebb részek vannak. Nem értem miért nem lehet a kórházakban venni pl. CD-én vagy DVD-én gyógytorna felvételeket? Én is rákérdeztem, mert van olyan kórház, ahol felkínálják, hogy vegyél. Nem mindegy, hogy mire műtöttek, ezt Te is jelzed, Így gondolom a gyakorlatokban is van eltérés. A porszívózásról csak annyit, hogy egyenes gerinccel és egy kézzel porszívózok és csak magam felé húzom. Sokkal lassabb, de legalább megtudom csinálni. Sok más egyéb házimunkát is át kell szervezni, mert nem szeretnék ötödjére is műtőasztalra kerülni. De a tétlenség az megőrjít. Nagyon szeretek tésztát csinálni és a héten már azt is csináltam. Persze van tészta nyújtóm. Ezeket mind sikernek élem meg és mikor nagyon szenvedek este, mindig arra gondolok, hogy egy lépést megint tettem előre. :K Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák