Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz ronroli #16 üzenetére

    A Dell mióta a $ elszaladt mocskosul megemelte az árait, mikor én megvettem a gépem, 250 000 Ft-ért (Ennyi lett volna MO.-n), most ugyanaz 290 - 310 000 között van, egyszerűen NBD ide vagy oda, nem éri meg a Dell sehogyan sem. A Dell Inspiron Acer Aspire, ASUS szintre romlott. Az üzleti gépei egyszerűen lassan 20 - 30 %-al drágábbak minden konkurenciánál. Nem éri meg.

    ---------------------------

    A Fujitsu-val kapcsolatban az a helyzet, hogy a Fujitsu egyre szimpatikusabb, egyre jobban kezdenek visszatérni a gyökerekhez.

    Minőségben a Fujitsu átvette beginner business-ben a főszerepet. (Ahol eddig pl a Dell Vostro 2xxx, HP 250, Lenovo B szerepelt jobban). Tegnap néztem meg a 120 - 200 ezer közötti Fujitsukat, és nem rosszak. Ha most kellene ilyen árban gépet venni, könnyen lehet, hogy HP helyett Fujitsu lenne.

    Ennek nagyon örülök, és nem elképzelhetetlen, hogy nekem is egy Fujitsu lesz a következő gépen. Igaz nem A, hanem E de eddig tettszik.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák