Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    nalam is kb ket eve megy az elod, minden franko - a ventik nekem zajosak voltak 5von is, igy csereltem oket bequiet silentwingsekre (rohadt draga, de ha x evig teszi a dolgat, nem erdekel). az osszes venti 700on porog, kiveve a videokartyaet, az 1000 kornyeken all meg - de csak 9cmes (msi 270x / twinfrozr). a leghangosabb alkatresz a wd red vinyo a hangcsillapitott falak mogul, gyk total nema az egesz.

    minden alkatresznel odafigyeltem arra, hogy se elektronikus zaja, se mechanikus zaja ne legyen, vagy olyan hangtonusa legyen, amit a legjobban toleralok. terhelve max a videokartya fordulata megy kicsit feljebb, minimalis kulonbseggel. egy gtx970et akartam bele venni, de elriasztott a csicsergo tapresz - kb ez a max, 200w felett sose lesz igazan csendes a kartya.

    egy dolgot irigylek ebbol a hazbol, hogy a racsokat a tetejen le lehet fedni (igenytelen a reginel). fura, hogy a magneseket kiszedtek... teljesen jo az r4ben.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • arn

    félisten

    Mindent tudo minihazakat hianyolom... Pl eleg lenne az itx meretre, nem kell odd, es mar most is eleg egy hdd. Mindezt minel kompaktabb meretben, hangszigetelve. a minibol sem jott ujabb verzio mar ideje - pedig kb az r3 vivmanyait hozza, a node meg nem hangszigetelt.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák