Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz JohnyBlue #47 üzenetére

    Meg vagytok ti áldva akkor, izgalmas lehet a fotós életetek :DDD . Nekem szerencsére eddig olyan helyen kellett fotóznom, ahol a szervezőket ismerem, fénytechnikusokat szintén és szépen meg tudtam dumálni velük a dolgokat, no meg ha NEM-et mondanak akkor én is mondhatok NEM-et és akkor megcs*szhetik :P . Ha a gyönyörű szép kiemelkedően amatőr :D szaktudásomat és fotóimat akarják, akkor legalább minimálisan ők is tegyenek érte... Szal én általában koncertek előtt órákkal már ott vagyok, oszt egész sor reflektorokat is felszerelnek néha csak a kedvemért, mert ez a dolguk :D . Sőt legutóbb egész alacsonyan a zenészek háta mögé is rakattam pár reflektort, csak azért, mert én flare-t akartam :DDD . No meg nálam az is alap, hogy felengedjenek a színpad két szélére, ha ez nem lehetséges akkor én telékkel meg sötét zoomokkal neki sem állnék fotózni... ;] Persze egy jobb full frame géppel fényerős fixekkel meg lehet oldani fények nélkül is, de tavaly ritmus fesztiválon én a7s + 2db F1.4-es fixel a markomban is beszéltem a fénytechnikusokkal ugyanúgy mint eddig, mert ha van fény egyszerűen úgy is jobban néznek ki a képek...
    Ha mindez nem megoldható, ráadásul keveset is fizetnek hát az... szívás :D . Ez van sajnos...
    Amúgy meg én ilyen "keményzene" koncertet életemben nem fotóztam, szal az is igaz ilyen téren absz nincs tapasztalatom, valszeg nem is mernék, félek hogy kinyírnak, telibehányják a bulis arcok a frontlencsémet vagy valami :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák