Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsi

    senior tag

    Csak beálltam én is a sorba és 3 percen belül sikerült produkálnom a híváskezelő gombokkal a feloldást.
    Találkozó előtt az alap dolgokat állítottam be rajta sim, vagy wifi nélkül. Zsebre vágtam, majd 2 perc múlva érzem, hogy valami melegíti a combom :) Képernyő feloldva 4-5 program indítva, az összes szenzor <bt, gps, wifi> aktiválva és a Google maps küzd rendesen, mint malac a jégen.

    A jóhír hogy a zöld és piros gombokat kéne deaktiválni, a rossz, hogy fizikai gombokat általában a kernel szokott kezelni - azt kell majd módosítani :(

    Ezt leszámítva fürgébb, mint pár nálam járt erősebb telefon, a fogása kellemes, a súlya fittness edzésnél is jól jön, a kinézete pedig brutális :D

    Van baja rendesen, de eddig az összes telefonomnak megtaláltam a gyengéjét márkától függetlenül. Leginkább a szerviz aggaszt majd, ami híresen csapnivaló :(

    Apropó: Kinek hány év garancia jár a telefon mellé? Nekem az eladó 12 hónapot mondott és ez alapján állította ki a garanciajegyet is. Minden weboldalon pedig 2 évet látok. Nálatok mi a helyzet?

    Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

Új hozzászólás Aktív témák