Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz *Ropi* #297 üzenetére

    A pillanartot nem komolyan kérdeztem. A kezdeményezés jól indult, viszont kissé elsiklott. Jó (kiemelkedő) esküvőfotósokat gyűjtene össze elvileg a társaság, ehhez képest csak annak van esélye bekerülni, aki a tagok által preferált stílust követi. A pillanart számomra inkább Magyar Esküvői Fotozsurnaliszta szövetség. Ami szép és jó, de nem biztos, hogy mindenki ezt akarja, mi pl. nem ezt akartuk, ezért is nem a pillanart-ból kerestem.

    Ettől függetlenül bármelyik tagjuk jó választás (kivéve talán egyet, aki annyira nagyképű, hogy nincs az a rendszervakuval szerelt fullframe váz, amely eltakarná az arcát, de ő is kivételes képességű fotós).

    Én hiszek abban, hogy itt is helyére kerül a dolog, és az emberek értékítélete. Ha ez meglesz, akkor a jó esküvőfotósoknak lesz keresnivalójuk. Ehhez kellene valamiféle szövetség. Nem egy pillanart féle elitista brigád, hanem egy olyan szélesebb bázisú szövetség, amely a ténylegesen jó fotósokat gyűjti össze, akikből bátran választhat az ifjú pár. Ha ez megalakulna, előbb-utóbb lehetne értéke a tagságnak. És ebbe a nagyvőfély féle kontárok nem férnének bele.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák