Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz gabor7th #17 üzenetére

    Azért biztos merít majd jócskán ez a játék is a Freelancer-ből (főleg, mivel szintén benne volt Chris Roberts keze). Amúgy még a maga korába elég jó grafikájú játéknak számított, azelőtt soha nem láttuk még így megelevenedni a világűrt, igaz jó nagy rés tátongott közötte és a korábbi komolyabb űrhajó szimulátorok között (a lineáris űr shoot em up-okat nem ide számítom). De néha csak utazgattam a-ból bébe, tekeregtem a bolygók, állomások között és nekem önmagában elég "WOW" faktoros volt a megvalósítás... Még úgy is, hogy eleinte óckodtam a kizárólagos külső nézettől, meg a mouse+keyboard only irányítástól (úgy emlékszem ezeket a kiadó erőltette bele, de a végén csak jól sült el a koncepció) de hamar beszippantott a hangulat és már egyáltalán nem zavart. De mondjuk a Single Player része nem tudott annyira lekötni, ott tényleg voltak technikai elmaradottságok és valahogy a story se szippantott be...

    (Mondjuk én az új Elite-hez vagy majd SC-hez biztosan beszereznék majd egy normálisabb Joystick-ot...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák