Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibi970307

    tag

    Sziasztok!

    Rendeltem néhány dolgot:

    [link]
    Eltört az autóban az antennacsatlakozó, eddig kerestem sok helyen ilyet, ami legalább 10cm hosszú, csak ebay-en találtam.

    [link]
    A híres csodaszivacs. Az A és B oszlop az autónak rücskös műanyag, ami egy 17 éves autónál már szépen összegyűjtötte a piszkot. Mikroszálas törlőkendővel nem sokat sikerült elérni, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

    [link]
    USB LED. Először világítós HP billentyűzetet akartam venni, de ez olcsóbb és szerelni sem kell. :DDD

    [link]
    Állvány telefonhoz. Hosszú záridős képeknél a telefon mindig bemozdult. Meglátjuk mennyire lesz stabil.

    [link]
    Távkioldó telefonhoz. Külön olcsóbb volt, mint egyben.

    [link]
    Forrasztópáka. Otthon van egy frankó Lidl-ös Parkside, de albérletbe is kell valami. Hőfokszabályozós, kíváncsi vagyok.

    [link]
    Forrasztóón. 0,5mm-es bejött, próbáltam olyat rendelni minél olcsóbban. Itthon ez jóval drágább.

    [link]
    Szivacs a forrasztóhoz. 10db 200Ft, itthon elektronikai boltban 1db 500Ft.

    [link]
    Állvány forrasztáshoz, nagyítóval, csipeszekkel. Ha nem lesz elég stabil, akkor az aljára csinálok majd egy asztalra rögzíthető lemezt.

    [link]
    AUX Bluetooth adapter. Olcsó volt, autóba jó lesz.

    [link]
    A jól bevált Comply illeszték hamisítvány a KZ-től. Bevált, már a harmadik alkalommal rendeltem. A Comply jóval kevesebb ideig bírja és 10X drágább is.

    A hogyan verjünk el 9000Ft-ot egy nap alatt hozzászólás vége. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák