Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    Ma jött:

    2x2m 5V USB 3528 LED szalag: [link]

    A két darab 10-5 kuponnal olcsóbbítva ~1600 Ft-ba került és 16 nap alatt ért ide. A minősége viszont nem győzött meg teljesen. Elvileg IP67-es viszont az egyik szalagon az a bevonat vagy mi el van repedve, így az biztosan nem IP67-es. A másik szalagon meg két LED nagyon feltűnően más színű, mint a többi. [kép] Ezt meg is említettem BG-nak (az előbbi problémát viszont csak később vettem észre, arról nem írtam nekik), ha felajánlanak valamit elfogadom, de nagyon nem fogok reklamálni miatta. (Később az is feltűnt, hogy mintha 1-2 LED fizikailag is kisebb lenne a többinél.)

    Az egyik szalagot fel is raktam ahova szántam, a műhely polcomra. A másikat csak azért nem, mert nem tudom még, hogy összeforrasszam a kettőt, vagy vegyek egy Y usb elosztó kábelt és úgy adjak tápot. (Szerintem utóbbi lesz.) Amire kellett, arra megfelel nekem ez az olcsó szalag is. (Az volt a gondom, hogy ha felkapcsolom a lámpát ráárnyékolok a polcra és nem találok meg semmit rajta [kép], de most már nincs ilyen gondom [kép]. Kicsit féltem, hogy kevés lesz az 5V és kicsi a 3528-as LED (ez az első szalagom, nem tudtam mihez viszonyítani), de végül is meg vagyok elégedve vele. A tápot egy telefontöltő adja a konnektorból, kapcsolónak meg beraktam egy ilyet.

    [ Szerkesztve ]

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák