Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz zoltan6 #40824 üzenetére

    Be lett kötve a vezetékes gáz, lett véve egy nem is olcsó vezetékes termosztát hozzá. Két és fél hónapja megy, ez idő alatt az órájának sikerült feltermelnie 14 perc késést. Igaz ez csak napi 11 másodperc, de ennyi pénzért az ember elvárná, hogy azért legalább az óra pontos legyen benne, amit egy 200Ft-os kínai bolti vekkernél sikerülni szokott megoldani. Csak annyit akartam ezzel, hogy egyáltalán nem biztos, hogy a drágább eszköz (itt: óra) jobb, sajnos úgy fest, hogy manapság ezt is ki kell fogni...

    (#40913) G@ben: szerintem nem fogja kihúzdosni a hajat a ruha anyagából semmi efféle. Fodrászhoz menet olyan felsőt kell venni, amibe nem fúródik bele illetve elengedi (sűrű szövésű nejlonos anyag pl. jó lehet, de mondjuk kötött teljesen felejtős), illetve a fodrásztól hazaérve azonnal *óvatosan* levetkőzni, majd hajat mosni, mert a menet közben kipergő darabkák okozzák a fő problémát, a fodrász a ruhádat mindig megvédi egy köpennyel. Én géppel vágom magamnak a fürdőben, ruha nélkül. Rögtön össze lehet söpörni, le lehet mosni a hajdarabkákat.

    Autóra való takaróponyvát nem tudtok Kínából olcsón? Itthon ilyesmi árakat találok... kis autóra kéne, bár nemtom ez mennyire számít, meg mit jelentenek a feltüntetett méretek egyáltalán: autó alapterületét? kifeszített ponyva méretét?... meg hogy ezek mennyire érnek valamit is... ha valakinek van efféle, szívesen fogadnék tanácsokat :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák