Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz Jabby #16263 üzenetére

    Nem nyomkodja, ha ugy helyezed el benne. Ez a kisebbik baj. Nekem viszont azota ketto negativum is elojott, olyannyira, hogy mar nem is hasznalom:

    1. eltorott a szorito anya egy beallitas alkalmaval (ok, eros kezem van, de nem allat modjara huztam meg, csak normalisan. Azota orvosoltam egy kabelkotegelovel, de nem lett az igazi, magyarul, nem szorit es ezer lifeg az egesz a telefon sulya alatt).

    2. baromi kenyelmetlen a telefon behelyezese. Miert? Nos, velem szemben/kicsit jobbra, a szelvedo kozepe tajekan raktam fel (mashol nem is nagyon tudom elkepzelni). Amikor tennem be a telefon, egy meglehetosen eros rugot kell kinyitni es a bal kezemmel kenyelmetlen atnyulni a kormany/muszerfal felett (mivel bal oldalon van az a nyelv, amivel nyitom a sarukat). Nem tudom mennyire ertheto ez igy, leirva, inkabb ki kell probalni. Ennyi penzert nem nagy tanulopenz es talan valakinek meg is tetszik.

    En mindenesetre, tovabbra is keresem a tokeletest (hihetetlen mennyire nem egyszeru megtalalni :) ).

    [ Szerkesztve ]

    *** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák